Maja Sokołowska
mgr pedagogiki, specjalista emisji i terapii głosu, chórmistrz, założyciel zespołu

Doświadczenie zawodowe zebrałam pracując jako chórmistrz, specjalista emisji i terapii głosu, dyrygent sesyjny, pedagog muzyczny. Ukończyłam Pomorską Akademię Pedagogiczną z wyróżnieniem w zakresie edukacji muzycznej, oraz Akademię Muzyczną w Bydgoszczy w zakresie chórmistrzostwa i emisji głosu. Obecnie studiuję Psychologię Kliniczną w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Od 2003 roku prowadzę chóry, zespoły wokalne, indywidualną emisję głosu. Organizuję koncerty, wydarzenia artystyczne, warsztaty muzykoterapeutyczne, szkolenia. Specjalizuję się w emisji i terapii głosu.
Od 2005 roku prowadzę zajęcia w trójmiejskich uczelniach na kierunkach pedagogicznych, z zakresu edukacji muzycznej, emisji głosu, metodyki pracy z ciałem, logorytmiki. Obecnie prowadzę ćwiczenia z zakresu terapii głosem w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz z emisji głosu i pedagogiki muzycznej w Gdyńskim Oddziale Powszechnej Wyższej Szkoły Humanistycznej Pomerania. Praktykuję w moim prywatnym Gabinecie ArteVoice, w którym prowadzę sesje emisji i terapii głosu.

Interesuję się psychologią, terapią humanistyczną, bioenergetyką, leczeniem dźwiękiem. Uwielbiam wibracje solfeggio, chorały gregoriańskie, muzykę filmową, etniczną, medytacyjną. Pasjonuję się tańcem, ruchem spontanicznym, medycyną naturalną oraz systemem energetycznym człowieka.