Warsztat kieruję do osób, które potrzebują przemiany, rozwoju osobistego, odkrycia siebie, swojej wewnętrznej MOCY jaką jest GŁOS. Jest to podróż do głębin naszej natury, instynktów, emocji i wrażliwości. Odkrywając podłoże emocjonalne naszego głosu uwalniamy siebie ! ze starych wzorców, przekonań, stereotypowych nawyków i zachowań. Praca z dźwiękiem i jego wibracją to wrażliwość, swoboda, wolność, miłość do siebie i do życia. Pracując GŁOSEM uruchomisz twórcze afirmacje, pozytywne myślenie, obrazy Twojej wyobraźni. Poznasz podstawy techniki wokalnej i prawidłowej emisji głosu. Pracujemy ciałem, wyobraźnią, dramą, ruchem, gestem. Uwolnij energię życiową, która w Tobie drzemie, aby poznać MOC Twojego wewnętrznego głosu.

„… Głos jest najbardziej ekspresyjnym środkiem wyrazu jakim dysponuje człowiek, wiąże się z osobowością, tym jak używamy naszego ciała…”
Alexander Lowen

Program Warsztatu

 • Podstawy Psychologii Głosu.
 • Ciało człowieka przestrzenią Głosu.
 • Rezonans.
 • Podstawy techniki wokalnej.
 • Praca z ciałem i oddechem.
 • Uwolnienie napięć i blokad. Relaksacja.
 • Metody tworzenia obrazów wokalnych.
 • Wyobraźnia, twórczość, kreatywność w pracy wokalnej.
 • Improwizacja wokalna jako obraz stanu emocji.
 • Wewnętrzne dziecko.
 • Indywidualna praca głosem dla uczestników zajęć.

Prowadząca warsztat :

Maja Sokołowska
mgr pedagogiki, specjalista emisji i terapii głosu, chórmistrz,
Doświadczenie zawodowe zebrałam pracując jako chórmistrz, specjalista emisji i terapii głosu, dyrygent sesyjny, pedagog muzyczny. Ukończyłam Pomorską Akademię Pedagogiczną z wyróżnieniem w zakresie edukacji muzycznej na wydziale Filozoficzno – Edukacyjnym, oraz Akademię Muzyczną w Bydgoszczy w zakresie chórmistrzostwa i emisji głosu na wydziale Edukacji Muzycznej i Dyrygentury Chóralnej . Obecnie studiuję Psychologię Kliniczną w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Od 2003 roku prowadzę chóry, zespoły wokalne, indywidualną emisję głosu. Organizuję koncerty, wydarzenia artystyczne, warsztaty muzykoterapeutyczne, szkolenia. Specjalizuję się w emisji i terapii głosu.
Od 2005 roku prowadzę zajęcia w trójmiejskich uczelniach na kierunkach pedagogicznych, z zakresu edukacji muzycznej, emisji głosu, metodyki pracy z ciałem, logorytmiki. Obecnie prowadzę ćwiczenia z zakresu terapii głosem w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz z emisji głosu i pedagogiki muzycznej w Gdyńskim Oddziale Powszechnej Wyższej Szkoły Humanistycznej Pomerania. Praktykuję w moim prywatnym Gabinecie ArteVoice, w którym prowadzę sesje emisji i terapii głosu.
Interesuję się psychologią, terapią humanistyczną, bioenergetyką, leczeniem dźwiękiem. Uwielbiam wibracje solfeggio, chorały gregoriańskie, muzykę filmową, etniczną, medytacyjną. Pasjonuję się tańcem, ruchem spontanicznym, medycyną naturalną oraz systemem energetycznym człowieka.
Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz Przestrzeni Głosu ArteVoice dostępne są na stronie : www.chorczekolada.pl Zapraszam

Terminy warsztatu 9, 30 listopada w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni w budynku nr IV w sali F0.01. Liczba miejsc 10. cena 160 zł, Rezerwacja miejsca : do 2 listopada,

wpłata na konto 60 zł ArteVoice Maja Sokołowska
nr 12 1160 2202 0000 0003 3093 3063
Dokonanie wpłaty wpisowej potwierdza rezerwację miejsca. Rezerwację proszę potwierdzić mailowo maj.sokolowska@gmail.com lub telefonicznie 604 399 972.

Share This